KONTAKT
Kontakt_e-triathlonista.pl
Infolinia 
530 400 486
mail_e-triathlonista.pl
Napisz do nas 
sklep@e-triathlonista.pl

godziny_e-triathlonisa.pl
Godziny pracy 
poniedziałek - sobota
7:00 -21:00Prawo zwrotu


JAK ZWRÓCIĆ ARTYKUŁ OTRZYMANY OD E-TRIATHLONISTA.PL?

Zamówiony artykuł okazał się nietrafiony? A może chcesz wymieć produkt na inny? Sklep internetowy e-triathlonista.pl oferuje zwrot zakupionego towaru do 14 dni. Pamiętaj jednak, aby zadbać o to aby zwracany produkt nie nosił śladów użytkowania. Zwróć również uwagę na odpowiednie zabezpieczenie produktu na czas transportu.
Dla Waszej wygody poniżej szczegółowo opisaliśmy procedurę zwrotu.

KROK 1
Zgłoś chęć dokonania zwrotu zakupionego produktu telefonicznie: 530-400-460 lub mailowo kierując wiadomość na adres: sklep@e-triathonista.pl.


KROK 2
Pobierz i uzupełnij FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY. Uzupełniony formularz wyślij na maila: sklep@e-triathonista.pl

KROK 3
Włóż oryginalnie zapakowany produkt do kartonu i odeślij na adres: Tribay Sp. z o. o. ul. Płońska 36A; 03-683 Warszawa. Do paczki możesz również dołączyć uzupełniony formularz odstąpienia od umowy.

KROK 4
Ostatni krok to zwrot należności, którego dokonamy niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 14 dni od momentu otrzymania uzupełnionego formularza odstąpienia od umowy.

Zwrot należności odbywa się w formie przelewu bankowego na nr rachunku podany w formularzu.Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.