KONTAKT
Kontakt_e-triathlonista.pl
Infolinia 
530 400 486
mail_e-triathlonista.pl
Napisz do nas 
sklep@e-triathlonista.pl

godziny_e-triathlonisa.pl
Godziny pracy 
poniedziałek - sobota
7:00 -21:00Nowości


Oferta sklepu triathlonowego e-triathlonista.pl jest stale rozszerzana o nowy asortyment. Zachęcamy do śledzenia zakładki NOWOŚCI, w której przedstawiamy produkty, które trafiły ostatnio do sprzedaży. Znajdziecie tam wszystko to co, jest potrzebne aby osiągać coraz lepsze wyniki: od rowerów, przez pianki do pływania, płetwy, stroje triathlonowe, okularki pływackie i biegowe, bidony, po obuwie rowerowe, biegowe, odzież kompresyjną na start i po starcie. Od zegarków sportowych do pomiaru, przez gadżety jak treningowe trenażery , po specjalne sznurówki elastyczne, które nie wymagają wiązania, maski do oddychania czy daszki i czapki biegowe.
Jesteśmy stale obecnie na targach triathlonowych oraz na wszelkich wydarzeniach związanych ze zdrowym stylem życia i na bieżąco dodajemy do naszego sklepu produkty, które dopiero wchodzą na polski rynek. Triathlon, choć powstał przed 2000 rokiem, jest dyscypliną, która stale się rozwija i szczyt popularności ma dopiero przed sobą. Bądź na bieżąco i zapoznaj się z najnowszą ofertą.

new_product

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.